O nás

Soukromá mateřská škola Jahoda, jejímž zřizovatelem je nezisková organizace JAHODA, se stala akreditovaným předškolním zařízením. Je školskou právnickou osobou zapsanou do rejstříku školských právnických osob Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a je registrována v rejstříku škol a školských zařízení Magistrátu hlavního města Prahy.

Komu je MŠ určena:

dětem ve věku od 2 do 7 let

Kapacita zařízení:

celkem 34 dětí - dvě třídy

Otevírací doba:

Pondělí – pátek: 7:00 – 17:00
Hlídání od 17:00 – po předchozí domluvě až do 20:00.

Připravované aktivity:

  • výlety, sportovní a kulturní akce, návštěvy divadel, koncertů a výstav
  • enviromentální výchova
  • besídky a vystoupení pro rodiče
  • integrace dětí cizinců a dětí s handicapem
  • nabídka výuky Anglického jazyka přirozenou formou
  • plavecký výcvik

Prostředí a vybavení:

  • dvě velké herny 100m2 a 50m2 uprostřed sídliště Černý Most
  • zrekonstruované prostory splňující veškeré hygienické normy
  • velké množství hraček a didaktických pomůcek
  • zahrada a dětské hřiště

Lidé  


Mgr. Radka Wirthová (ředitelka školky)
tel: 777 674 161, skolka@jahoda.cz

Jmenuji se Radka a v Jahodě pracuji od jara 2016. Předtím jsem působila několik let jako učitelka v mateřské škole, poté dva roky na škole základní. Vystudovala jsem předškolní a mimoškolní pedagogiku na střední pedagogické škole a následně učitelství prvního stupně na UK v Praze. Baví mě práce s dětmi i dospělými. Moje práce je pro mne velkou motivací, koníčkem i výzvou. Ve volném čase ráda cestuji, chodím do divadla, poslouchám dobrou hudbu a hraji na klavír.


Jana Lišková (učitelka)

Kladný vztah k dětem mám odjakživa, proto jsem si vybrala střední pedagogickou školu, která mi nabídla spoustu zajímavých praktických zkušeností i teoretických znalostí. Během praxí v mateřských školách jsem měla možnost pracovat s dětmi různého věku. Ve volném čase ráda zpívám, chodím do přírody, jezdím na dětské tábory a trávím čas s přáteli. S Jahodou spolupracuji už od roku 2014.


Markéta Krahulíková (asistentka pedagoga)

Jmenuji se Markéta, miluji děti a jakoukoli činnost s nimi. Jsem pracovitá, cílevědomá, trpělivá a kreativní. V mateřské škole vidím vizi budoucnosti pro správný směr ke vzdělání, výchově dětí a jejich šťastnému životu.


Nikola Roušarová (asistentka pedagoga)

Již po základní škole jsem věděla, že se vydám pedagogickým směrem - vždyť děti jsou radost. Vystudovala jsem střední pedagogickou školu a začala aktivně jezdit na letní dětský tábor coby oddílová vedoucí, což se mě drží a baví dodnes. V současné době docházím do Jahody a věnuji se dále studiu pedagogického směru na Univerzitě Karlově. Ve volném čase ráda cestuji, sportuji, či jen relaxuji v dobré společnosti rodiny a přátel.


Jana Šmejkalová (pomocná asistentka)

Jmenuji se Jana. Když jsem dosáhla důchodového věku, naskytla se mi příležitost práce ve školce Jahoda. Bylo to v roce 2012, kdy se školka začala teprve rozvíjet. Nic lepšího jsem si ani nemohla přát. Miluji malé dětičky již od mého mládí, když jsem byla ještě školačka. Ve školce se starám sice jenom o plná bříška dětí, ale práce mě naplňuje a baví. Doma mám čtyři vnoučátka, která miluji a snažím se s nimi být co nejvíce. Mám ráda přírodu, slunce, vodu, práci na zahrádce a ráda sáhnu po pěkné knížce.


Mgr. Markéta Kalinová (zřizovatelka školky)
tel: 775 674 060, marketa.kalinova@jahoda.cz

Připojte se
k nám

Centrum Černý Most - hlavní partner Jahoda
Copyright © 2009-2016 Jahoda | Created by Dark Side, a. s.