O nás

Soukromá mateřská škola Jahoda, jejímž zřizovatelem je nezisková organizace JAHODA, se stala akreditovaným předškolním zařízením. Je školskou právnickou osobou zapsanou do rejstříku školských právnických osob Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a je registrována v rejstříku škol a školských zařízení Magistrátu hlavního města Prahy.

Komu je MŠ určena:

dětem ve věku od 2 do 7 let

Kapacita zařízení:

celkem 34 dětí - dvě třídy

Otevírací doba:

Pondělí – pátek: 7:00 – 17:00
Hlídání od 17:00 – po předchozí domluvě až do 20:00.

Připravované aktivity:

  • výlety, sportovní a kulturní akce, návštěvy divadel, koncertů a výstav
  • enviromentální výchova
  • besídky a vystoupení pro rodiče
  • integrace dětí cizinců a dětí s handicapem
  • nabídka výuky Anglického jazyka přirozenou formou
  • plavecký výcvik

Prostředí a vybavení:

  • dvě velké herny 100m2 a 50m2 uprostřed sídliště Černý Most
  • zrekonstruované prostory splňující veškeré hygienické normy
  • velké množství hraček a didaktických pomůcek
  • zahrada a dětské hřiště

Lidé  


Bc. Petr Šeda (ředitel školky)
tel: 735 751 043, petr.seda@jahoda.cz

Nastavení celoživotní dráhy a s tím ruku v ruce jdoucí pomoc okolí jsou životní cesty, které mne naplňují. Proto bylo více než jasné, že studium oboru Speciální pedagogika na Masarykově univerzitě je pro mne prioritou. Od roku 2004 jsem působil jako učitel - speciální pedagog a získával velmi cenné dovednosti, které mě přesměrovaly roku 2011 do soukromého sektoru. Zde jsem se dále vzdělával, získával nové zkušenosti a vykonával pozici ředitele kontaktního centra. Práce, která mě naplňovala mi, však jednoho krásného dne pošeptala, že je čas navýšit přidanou hodnotu mé profesní činnosti. JAHODA mi dala směr, ve kterém mohu aplikovat získané dovednosti, zkušenosti a v první řadě svým výkonem přispívat k pomoci při startu výchovně vzdělávacích cest nejen naší budoucí generace


Mgr. Markéta Kalinová (zřizovatelka školky)
marketa.kalinova@jahoda.cz


Jana Lišková (učitelka)

Kladný vztah k dětem mám odjakživa, proto jsem si vybrala střední pedagogickou školu, která mi nabídla spoustu zajímavých praktických zkušeností i teoretických znalostí. Během praxí v mateřských školách jsem měla možnost pracovat s dětmi různého věku. Ve volném čase ráda zpívám, chodím do přírody, jezdím na dětské tábory a trávím čas s přáteli. S Jahodou spolupracuji už od roku 2014.


Dominika Paverová (učitelka)


Adéla Kalinová (učitelka)


Michaela Baná (asistentka pedagoga)


Marie Vitoušová (asistentka pedagoga


Martin Novák (administrativní a pomocný asistent)


Jana Šmejkalová (pomocná asistentka)

Jmenuji se Jana. Když jsem dosáhla důchodového věku, naskytla se mi příležitost práce ve školce Jahoda. Bylo to v roce 2012, kdy se školka začala teprve rozvíjet. Nic lepšího jsem si ani nemohla přát. Miluji malé dětičky již od mého mládí, když jsem byla ještě školačka. Ve školce se starám sice jenom o plná bříška dětí, ale práce mě naplňuje a baví. Doma mám čtyři vnoučátka, která miluji a snažím se s nimi být co nejvíce. Mám ráda přírodu, slunce, vodu, práci na zahrádce a ráda sáhnu po pěkné knížce.


Nikola Királyiová (pomocná asistentka)

Připojte se
k nám

Centrum Černý Most - hlavní partner Jahoda
Copyright © 2009-2016 Jahoda | Created by Dark Side, a. s.