Ohlasy rodičů

"Školka Jahoda je naprosto úžasné místo, kde to má naše Emma moc ráda. Velmi milé a příjemné paní učitelky, včetně paní ředitelky. Školka Jahoda nabízí bohatý program, výlety, divadlo, návštěvy zvířátek a spoustu jiných aktivit.
Naše Emma neměla žádný problém s nástupem do školky a to hlavně díky přístupu profesionálních a hodných tet.
Emma školku navštěvuje od října a můžu říct, že chodí ráda do školky a každé ráno se těší na ranní úkol:-). A když vidím jak je ona spokojená, co nového se naučila, jsem spokojená i já a školku Jahodu mohu jen a jen všem doporučit."

Michaela Zábranská

"Školku Jahoda jsem objevila úplnou náhodou při brouzdání na facebooku. :-) Neměla jsem zatím potřebu řešit školku, jelikož synovi bylo v té době 2,5 roku. Pak jsem uviděla reklamu a na web školky se podívala. Prvotně mě zaujal pestrý program školky, kde se mají děti možnost naučit spoustě nových věcí a zároveň poznávat i živá zvířátka. Následně mě zaujalo i školkovné, které je oproti jiným soukromým školkám velmi příznivé pro rodiče, kteří nejsou z vyšší vrstvy. Pro mne to byl poslední bod k rozhodnutí syna do školky přihlásit. V okolí máme sice děti, ale kvůli mé pracovní vytíženosti jsme se neměli moc možnost do společnosti zapojit. Chtěla jsem, aby byl mezi dětmi a naučil se novým věcem. Doma se mnou odmítal zpívat či povídat říkanky. Mluvil na svůj věk obstojně. Jenže po nástupu do školky se všechno změnilo. Syn mi neustále zpívá, povídá říkanky, jeho slovní zásoba je nyní obrovská a nejde mu pusu zastavit (záchranou je spánek). :-) Doma si na školku hraje. Všechny učitelky má moc rád a povídá mi o nich. Změny jsme začali pozorovat prakticky již po týdnu a to syn dochází zatím jen 3x týdně. Školku rozhodně doporučuji všem rodičům. Je situovaná na dobrém místě, pracují zde příjemné a odborně znalé učitelky. Jsem ráda, že jsem tento krok udělala. Do státní školky u nás ani už nemám zájem ho dát a to i za cenu, že by naše rodina ušetřila finance. Její recenze se nedají srovnat se školkou Jahoda. Navíc vývoj syna a příjemný přístup učitelek je pro mne víc než finance. Děkuji všem ve školce Jahoda, že tak skvěle odvádějí svou práci a přeji, ať to jde tak dál i v budoucnu."
Lucie Solichová

"Na tuto školku nedám dopustit a kudy chodím, tudy chválím!!! Honzík, ač ze začátku ostýchavější, školku zbožňuje, vždy se tam těší, hlavně na ranní úkol. Má tam pohromadě všechny svoje první lásky: Natálku, Julinku, Emičku a Míšu a není den, kdy by nezmínil všechny milé ,,školkové tety" samozřejmě včetně báječné p. ředitelky Máji. Za necelý rok co tam chodí, krásně mluví, stal se z něj doslova komediant a z rukávu tahá jednu básničku a písničku za druhou. Určitě dává Honzík celému personálu zabrat, ale z jejich stále milých úsměvů to nelze poznat. Děkuji za vše, jak se o Honzíka staráte, jak se dětem všeobecně nadstandardně věnujete a za fotografie a videa takřka z každého vašeho dne s dětmi, jelikož díky nim, když jsem v práci, nemám žádné výčitky a vidím, jak se má syn skvěle a jak si to s vámi užívá! Přeji Vám spoustu tak nadšených rodičů, jako jsme my!:-*"
Simona Julie Koštuříková

"Syn (2roky) mal dovtedy pol roka opatrovatelku a tak som sa bála, ako bude reagovať. Aj keď ráno robieval divadlo a palakával, pani učitelky si vždy krásne poradili, naviac sú vždy usmiate a milé aj keď po celom dni ich obdivujem :-) Deti majú vymyslený zaujímavý program a učia sa denne nové veci. Najviac ma teší, že si možem už z práce pozrieť na facebooku aktuálne fotky, čo moj chlapček práve robí.Chodíme na 3 dni v týždni a sama si určujem,  ktoré dni budeme chodiť. Kedže pracujem rozne dni, je to skvelé. A ten pol rok čo skolku navštevujeme, urobil syn neuveritelné pokroky. Krásne začal rozprávať, čo chce a čo nie, všetko si vie pekne vypýtať, podakovať, ak aj niečo vyvedie, hneď sa ospravedlní, sám sa snaží obliekať. Skolku Jahoda doporučujem!!"
Veronika Káchová

"Nikdy by mě nenapadlo, že někdy budu tak hezky mluvit o nějaké soukromé školce. (Nikdy jsem úplně nebyla jejich příznivcem, ale vzhledem k tomu, že jsme nutně nějakou školku pro dceru sháněli a jí nebyly ještě ani tři roky, „nic jiného nám nezbylo“. Školka Jahoda nás ale oslovila jednoznačně už na dni otevřených dveří, byli jsme příjemně překvapeni z prostoru, zázemí, vybavení a čistoty. ) Musím ale upřímně říct, že z této školky jsme úplně nadšení, moc se nám líbí, co s dětmi děláte a jak se jim věnujete. Všechny paní učitelky jsou navíc velmi milé, příjemné a vstřícné, nezažili jsme, že by něco byl problém. Klobouk dolů před jejich trpělivostí! J Je skvělé, že jsme každý týden informováni i o přesném programu, známe jídelníček a navíc pravidelně vidíme fotky a videa z dění ve školce.  O to víc nás tedy těší, že i naše dcera – byť do školky chodí zatím jen 2x týdně - k vám chodí ráda a moc ji to tam baví; za těch šest měsíců, co tam je, se toho strašně moc nového naučila. Ze zkušeností jiných rodičů – kamarádů a známých – ovšem víme, že rovnice soukromá školka = kvalitní náplň není vůbec samozřejmostí. Proto jsme strašně rádi, že jsme měli to štěstí a narazili zrovna na Jahodu."
MUDr.Bc.Věra Němečková

„Chtěla bych touto cestou poděkovat celé Jahodě, především však Máje. Díky ní naše Kristýnka zvládla nástup do MŠ bez problémů. Dnes má Kristýnka 2,5 let a to, že se každý den na Máju těší, mluví za vše.“
Kateřina Dolejšová

„Příjemné, hodné a obětavé p. učitelky které se dětem věnují jak nejvíce to jde. Děti je mají rády a do školky se těší. Školka nabízí dětem i různé zájmové kroužky(zpěv, výtvarná výchova) ,dětí jezdí plavat, navštěvují a pořádají různé kulturní a zájmové akce. O děti je opravdu dobře postaráno.“            
paní Troščáková

„Ve školce Jahoda byl náš syn velice spokojený. Po prvních těžkostech s odloučením od rodičů se náš syn do školky velice těší a má tam kamarády. Velmi oceňujeme milý, individuální a přátelský přístup učitelek k dětem. Náš syn udělal velké pokroky v samostatnosti, výtvarných a hudebních dovednostech. MŠ Jahoda můžeme vřele doporučit. Veronika a Jan Podešvovi.“ 
Veronika Podešvová

„Mateřskou školku Jahoda navštěvuje náš syn necelý rok. Přestože chodí  jen 2 dny v týdnu, rychle si nejen zvykl, ale začal se i těšit. A to s ním vždy není úplně lehké pořízení. Neustále o všem vypráví, i doma si hraje na to, že je ve školce. Paní učitelky jsou skvělé, přistupují k dětem individuálně a toho si velmi ceníme. Paní ředitelka nám vždy ve všem vyjde vstříc. Velmi se nám líbí program, který děti mají, je plný akcí, vystoupení, zajímavá je i výuka a kroužky. O všem jsme informováni, máme pravidelný přísun fotek a videí z dění ve školce. 
Z našeho okolí víme, že v mnoha soukromých školkách to takto pozitivně vůbec nefunguje. Proto všude velmi rádi doporučíme Jahodu. Tímto děkujeme paní ředitelce a celému kolektivu MŠ, že první krůčky našeho Tobíka k samostatnosti byly, alespoň pro nás, pohodové.“

Fajtovi.

Připojte se
k nám

Centrum Černý Most - hlavní partner Jahoda
Copyright © 2009-2016 Jahoda | Created by Dark Side, a. s.